Vývoj namiesto deštrukcie
  Vývoj


Bezpečnosť plánovania som zdôraznil už v roku 1992 vo svojej prvej knihe "Ascent to the Solar Age". Fungujúca energetická transformácia si vyžaduje plánovanie bezpečnosti hospodárstva. Rozhoduje sa o investíciách na 20 rokov a zodpovedné osoby by mali mať čo najpresnejšie prognózy. Investovanie sa nesmie stať hrou rulety.

2009 moje video na tému "100 miliardový stimulačný balík a daňová reforma". 2010 moja kľúčová poznámka na konferencii Changchun Business Conference. Napokon, 2015 "Uvoľnite lavínu investícií - spustite hospodársky rozmach". Príjmovo neutrálna daňová reforma CO2, slobodný občan, slobodný podnikateľ sa rozhodne, ako zareaguje na zmenené rámcové podmienky. Všetka kreativita slobodného trhového hospodárstva pre únik z dane z CO2.

  Zničenie


Kto by sa pred dvoma rokmi odvážil tipovať, že budú pravidelne existovať hodiny s denným predstihom s cenami na spotovom trhu nad 40 centov/kWh? Dokonca aj počas víkendov je 1/3 všetkých hodín nad 40 centov/kWh. Habeck v časopise Focus oznámil: 50 % spoločnosti "bude zarábať menej, ako míňa".

Ak by mal každý úspory, potom by sa tieto úspory museli vyčerpať. Ale väčšina tých, ktorí zarábajú menej, ako minú, nemá žiadne úspory. Nemecko smeruje k obludnej skaze.

Budú milióny ľudí bez domova, pretože už nemôžu platiť náklady na prevádzku svojich domov? V Kambodži bolo aspoň teplo, keď Červení Khméri vyhnali obyvateľov miest na vidiek.

  GEMIN next Generation AG: 15 000 EUR na účte


Účet pre "GEMINI next Generation AG in Gründung" bol pripravený v RAIKA Salzburg 2. augusta 2022. V utorok mi bolo oznámené, že je ešte potrebné objasniť jednu právnu otázku. Odpoveď som dostal v piatok:
Účet môže byť aktivovaný, až keď preukážem, že mám k dispozícii viac ako 70 000 EUR.

Riešenie tohto problému: Peniaze sa zbierajú na účet Združenia na podporu nekonečna.

Investovanie v takýchto nepokojných časoch? Práve teraz! Dom novej generácie GEMINI je ideálnym produktom pre takéto turbulentné časy. Je to prakticky ako predaj mimoriadne bezpečných a pohodlných záchranných člnov na palube Titanicu.

Fond so základným imaním 70 000 EUR je organizovaný v investičných balíkoch po 1 000 EUR, z ktorých každý obsahuje 700 akcií a 0,05 % podielový list. Prostredníctvom prídelového certifikátu bude majiteľovi pridelených 0,05 he novovydaných akcií pri budúcom zvýšení kapitálu. V prvej fáze je možné zakúpiť 2 až 4 investičné balíky. V osobitných prípadoch je možné tento počet znížiť na jeden.

To dáva prvým investorom značnú výhodu oproti neskorším investorom. Okolo roku 2027 očakávam trhovú kapitalizáciu vo výške jednej miliardy, potom má investičný balík 1 000 EUR hodnotu 500 000 EUR. Ak všetko pôjde hladko, trhová kapitalizácia, akú má Tesla, je možná v roku 2045. Samozrejme, spoločnosť Tesla zažila na ceste nahor veľmi ťažké časy, naposledy so začiatkom výroby Modelu 3.
          Vývoj namiesto deštrukcie: Bezpečnosť plánovania som zdôraznil už v roku 1992 vo svojej prvej knihe "Ascent to the Solar Age". Fungujúca energetická transformácia si vyžaduje plánovanie bezpečnosti hospodárstva. https://2022.pege.org/08-14/slovak.htm